Харьковская областная организация
Мы в соцсетях
Home /  О партии /  Историческая справка

9 лютого 1992 року відбулася установча міська партійна конференція. На той момент в Харкові, фактично, вже існувало декілька районних організацій. Дзержинська районна організація виникла на основі університетської групи і частини прихильників марксистської платформи. Київська районна організація виникла на основі п'ятихаткінської групи В.Мухіна, хартронівської групи і частини прихильників марксистської платформи.

Комінтернівська районна організація грунтувалася на працівниках заводу Малишева. Орджоникідзевська районна організація виникла на основі групи Маханева, що складалася в основному з працівників ХТЗ. Групі Маханева сприяв директор ХТЗ, в недавньому минулому секретар парткому П.Тодоров.

Харківська міська парторганізація зареєстрована в Політраді 15 березня 1992 року.

Також тривав пошук однодумців в сільських районах області. Першими були створені Лозовська міська і три районні організації: Лозовська, Змієвська і Блізнюківська. Пізніше була створена 
Волчанська районна партійна організація. На початку 1993 року були зареєстровані Харківська обласна і міська організації СПУ, чотири районні організації в Харкові, і чотири районні організації в сільських районах. Установча конференція Харківської обласної організації СПУ відбулася 6 лютого 1993 року.

ПОЗДРАВЛЯЕМ!

Шановні товариші!

25 жовтня 2016 року

виповнилося

25 років

з дня заснування

Соціалістичної партії України

найстарішої ідеологічної партії України!

Вітаємо!

______________________________________________________________

Юридическая консультация

Пресс-центр

ФОТО

Copyright © 2017. Социалистическая партия Украины - Харьковская областная организация СПУ. Designed by Bushnov Studio