Харьковская областная организация
Мы в соцсетях

Я – переселенка. З двома дітками приїхала до родичів у Харків, щоб забути те пекло, в яке потрапили через ту прокляту війну на Донбасі.

Вже майже рік ходимо тихими вулицями величезного і красивого міста. Сергійко та Марійка вільно гуляють на дитячому майданчику, не здригаються щомиті від вибухів снарядів. Це таке щастя! 

Щоправда, воно затьмарене тим, що на малій батьківщині біля станції Луганська зруйнований наш дім, не залишилось в ньому нічого нажитого за багато літ, окрім хіба що обвуглених стін. То я богові вдячна, що тут, в Харкові, моя родина знайшла велику підтримку з боку сусідів, мешканців будинку. І все тому, що на дитячому майданчику я познайомилася з жінкою, котра мала милосердне серце і вміла його відкрити назустріч людям. Це вона, член Соціалістичної партії України, Єфросинія Ковтун, кинула знайомим клич і зібрала для нас одяг, допомогла Сергійку здійснити його мрію – тренуватися у справжній спортивній школі. Його захоплення – акробатика. А ще мої діти за підтримки соціалістки побували в Харківському дельфінарії, відвідали зоопарк, побували на атракціонах в сквері Перемоги. Як така допомога для нас багато важить! Війна забрала у нас все, але поступово об`єднала нас в ще сильнішу націю. Прості люди оточили родинним теплом, вони лікують увагою наші душі, витирають сльози розпачу та страху. Так, події на Сході багато чого навчили українців, того ж дуже дорогою ціною. І я дякую всім, хто боронить державність, відстоює територію, і тим, хто мільйонам біженців підставляє своє плече.

Як це потрібно! І треба нині всім нам, громадянам України, зрозуміти ще одну важливу річ: ми всі маємо сьогодні, в переддень святкування 25-літнього ювілею СПУ не лише привітати єдину ідеологічну партію, пріоритетом якої є соціальний захист людини, а й  підтримати її у такій випробувальний час, коли так комусь хочеться зіпхнути її з політичної арени. Але я на своєму прикладі впевнилась – соціалісти Харківщини за всі 25 літ не змінили своїм головним принципам – боротьбі за справедливість, добро, рівність і роблять все, навіть не будучи в парламенті, щоб ці цінності реалізувати на практиці. Тож вітаємо СПУ та її прибічників з наступаючим ювілеєм! Нехай соціалістична ідея перемагає всі популістські красиві обіцянки багатьох, так званих, демократів.

Василина ДЗВОНКА, вчителька, прибічник СПУ 

Юридическая консультация

Пресс-центр

ФОТО

Copyright © 2017. Социалистическая партия Украины - Харьковская областная организация СПУ. Designed by Bushnov Studio